Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov

Výlet na kole

zachovalou přírodou CHKO Moravský kras okolo bývalých zrušených vesnic a vysílače Kojál

Výchozí stránka cyklistické trasy - výlety na kole

Cyklistický výlet Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov jsem urazil na kole a projetou trasu zaznamenal GPS navigací. Velmi kopcovitý terén, místy bez GPS signálu. Trasa je pro kolo horší, místy tvoří hranici vojenského prostoru. V okolí je řada v minulosti zrušených vesnic. Úsek okolo vodní nádrže Jedovnice velmi pěkný. Nejprve je zaznamenaná cyklistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka cyklistického výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov na mapě

Důležité body:  začátek výletu   vysílač Kojál   nádrž Olšovec v Jedovnici   konec výletu 

Podklad výletu na kole:
Vrstvy výletu na kole:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s projetou vzdáleností: 589
Celková délka trasy výletu na kole: 34.1km

Fotografie z výletu Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov

Ing. Petr Faltus - Cyklistický výlet Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov (1/5) Ing. Petr Faltus - Cyklistický výlet Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov (2/5) Ing. Petr Faltus - Cyklistický výlet Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov (3/5) Ing. Petr Faltus - Cyklistický výlet Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov (4/5) Ing. Petr Faltus - Cyklistický výlet Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov (5/5)

GPS track výletu Rychtářov, Kulířov, Kojál, Senetářov, Jedovnice, Ruprechtov

GPX KML JSON

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 35.172.165.64 (ec2-35-172-165-64.compute-1.amazonaws.com)