Bylany, Kutná Hora

Výlet pěšky

jižní okruh stříbrné naučné stezky po stopách dávného osídlení i středověké důlní činnosti

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Bylany, Kutná Hora jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Jižní okruh stříbrné naučné stezky po stopách dávného osídlení z mladší doby kamenné i pozdější středověké těžby stříbra a zpracování mědi je veden okolo přístupných i zazděných středověkých štol, hald historických dolů, struskových odvalů, dávných kamenolomů i romantickým údolím říčky Vrchlice se zaniklými i dosud stojícími starými mlýny. Trasa je členitá a místy náročná, pro kolo není vhodná. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Bylany, Kutná Hora na mapě

Důležité body:  začátek výletu   struskové odvaly ze středověkých hutí   Štola u Bylanky   kostel Nejsvětější Trojice   Katedrála sv. Barbory   Kamenná kašna   kostel sv. Jakuba   Štola sv. Jiří na Oselském pásmu   Barokní most   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 411
Celková délka trasy výletu pěšky: 12.2km

Fotografie z výletu Bylany, Kutná Hora

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Bylany, Kutná Hora (1/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Bylany, Kutná Hora (2/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Bylany, Kutná Hora (3/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Bylany, Kutná Hora (4/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Bylany, Kutná Hora (5/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Bylany, Kutná Hora (6/6)

GPS track výletu Bylany, Kutná Hora

GPX KML JSON

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 3.233.242.67 (ec2-3-233-242-67.compute-1.amazonaws.com)