Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg

Výlet pěšky

okruh kolem zříceniny hradu na severu Dolního Rakouska (Niederösterreich)

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Zřícenina hradu Falkenstein a přilehlé lesy nádherně kontrastují s okolní otevřenou krajinou vinařské oblasti. Trasu lze projet i na kole. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg na mapě

Důležité body:  začátek výletu   Mariengrotte   zřícenina Falkenstein   vysílač Galgenberg   vinné sklepy   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 360
Celková délka trasy výletu pěšky: 8.6km

Fotografie z výletu Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg (1/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg (2/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg (3/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg (4/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg (5/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg (6/6)

GPS track výletu Falkenstein, zřícenina Falkenstein, vysílač Galgenberg

GPX KML JSON

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 3.233.242.67 (ec2-3-233-242-67.compute-1.amazonaws.com)