Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk

Výlet pěšky

procházka podél Labe

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Pohodová asfaltová cesta, velmi vhodné i na kole. Návrat z Nymburka do Libic nad Cidlinou vlakem. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk na mapě

Důležité body:  začátek výletu   Slovanské hradiště Slavníkovců   soutok Labe a Cidliny   plavební komora Poděbrady   plavební komora Nymburk   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 656
Celková délka trasy výletu pěšky: 20.3km

Fotografie z výletu Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk (1/3) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk (2/3) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk (3/3)

GPS track výletu Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk

GPX KML JSON

Navazující výlety pěšky

Navazující výlety jsou jiné trasy pěšky, kde jsem také prošel některými místy tohoto výletu.

Libice nad Cidlinou, Poděbrady: Poděbrady, Libice nad Cidlinou - procházka podél Labe k Slovanskému hradišti Slavníkovců

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 3.233.242.67 (ec2-3-233-242-67.compute-1.amazonaws.com)