Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec

Výlet pěšky

dvojitý okruh Kokořínským dolem, oblastí pískovcových skal i historických pozůstatků z doby táboření Švédských vojsk na našem území

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Místy nezpevněná písčitá cesta. Stoupání a klesání. Rokle jsou bez signálu GPS. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec na mapě

Důležité body:  začátek výletu   zbytky švédského tábořiště   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 493
Celková délka trasy výletu pěšky: 15.3km

Fotografie z výletu Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec (1/3) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec (2/3) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec (3/3)

GPS track výletu Mšeno, Vojtěchov, Jestřebice, Kokořín, Kokořínský Důl, Sedlec

GPX KML JSON

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 3.233.242.67 (ec2-3-233-242-67.compute-1.amazonaws.com)