Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn

Výlet pěšky

malá procházka malebným údolím Divoké Orlice s návštěvou zámku a hradu

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Okolní příroda údolí řeky, lesů a rozhledů je úžasná. Vzhledem ke stoupání lesní pěšinou není trasa vhodná pro kolo. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn na mapě

Důležité body:  začátek výletu   zámek Potštejn   údolí Divoké Orlice   jez   kemp Vochtánka   vyhlídka   hrad Potštějn   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 189
Celková délka trasy výletu pěšky: 4.9km

Fotografie z výletu Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn (1/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn (2/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn (3/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn (4/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn (5/5)

GPS track výletu Potštejn, zámek Potštejn, Vochtánka, hrad Potštejn

GPX KML JSON

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 44.200.27.215 (ec2-44-200-27-215.compute-1.amazonaws.com)