Štěchovice, Slapy

Výlet pěšky

údolím Kocáby a přes hřeben ke Slapské přehradě

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Štěchovice, Slapy jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Velmi pěkné údolí Kocáby i úseky trasy nad břehem Slapské přehrady a elektrárny. Cesta není vhodná pro kolo. V závěru je zajímavé přečerpávací potrubí do horní nádrže Homole pro akumulaci elektrické energie z hodin se slabým odběrem do hodin s odběrem silným. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Štěchovice, Slapy na mapě

Důležité body:  začátek výletu   Kaple na břehu Slapské přehrady   Přečerpávací potrubí do Homole   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 508
Celková délka trasy výletu pěšky: 15.6km

Fotografie z výletu Štěchovice, Slapy

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Štěchovice, Slapy (1/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Štěchovice, Slapy (2/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Štěchovice, Slapy (3/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Štěchovice, Slapy (4/5) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Štěchovice, Slapy (5/5)

GPS track výletu Štěchovice, Slapy

GPX KML JSON

Navazující výlety pěšky

Navazující výlety jsou jiné trasy pěšky, kde jsem také prošel některými místy tohoto výletu.

Štěchovice: Pikovice, Hradištko [PZ], Štěchovice, Malá Lečice, Velká Lečice, Velká Hraštice, Malá Hraštice - malebným údolím podél Kocáby

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 3.233.242.67 (ec2-3-233-242-67.compute-1.amazonaws.com)