Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť

Výlet pěšky

boubínským masívem s šumavskými pralesy

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Milešický prales je přírodní rezervace o rozloze cca 10 ha se zbytkem přirozeného lesa o stáří 250 až 300 let. Boubínský prales je národní přírodní rezervaceo rozloze cca 700 ha. Některé stromy jsou staré 400 až 500 let. Nejznámější byl Král smrků, povalen vichřicí v roce 1970. Trasa je pro kolo obtížná. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť na mapě

Důležité body:  začátek výletu   Volarské menhiry   Meindlova pila   Bobík   Milešický prales   Boubínský prales   Boubínské jezírko   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 685
Celková délka trasy výletu pěšky: 21.3km

Fotografie z výletu Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť (1/4) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť (2/4) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť (3/4) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť (4/4)

GPS track výletu Volary, Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť

GPX KML JSON

Navazující výlety pěšky

Navazující výlety jsou jiné trasy pěšky, kde jsem také prošel některými místy tohoto výletu.

Kubova Huť: Kubova Huť, Horní Vltavice - šumavský okruh přes Hornovltavické pastviny
Boubínský prales, Boubínské jezírko, Kubova Huť: Kubova Huť, Boubínský prales, rozhledna Boubín, Boubínské jezírko, Idina Pila, Lenora - šumavský výlet Boubínským pralesem přes vrch Boubín
Volary: Lenora, Soumarský Most, Volary - po stopách šumavské těžby rašeliny a zrušeného úseku trati

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 44.200.27.215 (ec2-44-200-27-215.compute-1.amazonaws.com)