Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov

Výlet pěšky

na Chalupskou slať a po stopách Krále Šumavy Kiliána

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Franz Nowotny (Kilián) se narodil ve Starých Hutích v rodině, která si po generace přivydělávala pašováním. Za války sloužil ve Wehrmachtu a po válce po odsunutí se usadil za hranicí a stal agentem CIC. Přes hranici do Československa převáděl tajné agenty a zpět do Bavorska emigranty. Kiliánův Kanál 54 od Michlovy hutě vedl vzhůru mezi kopce Kamenná a Bukovec, dále směrem na Nový Svět a přes Chalupské slatě k Janské hoře. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov na mapě

Důležité body:  začátek výletu   minivyhlídka   Chalupská slať   informace Pasecká slať   Alpská vyhlídka   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 632
Celková délka trasy výletu pěšky: 18.1km

Fotografie z výletu Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov (1/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov (2/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov (3/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov (4/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov (5/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov (6/6)

GPS track výletu Borová Lada, Chalupská slať, Svinná Lada, Šindlov

GPX KML JSON

Tématicky podobně zaměřené výlety pěšky

Finsterau, pramen Vltavy, Bučina - po stopách Krále Šumavy Kiliána

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 44.200.86.95 (ec2-44-200-86-95.compute-1.amazonaws.com)