Hrádek nad Nisou, Hartau (Hartava), Popova skála, Dolni Sedlo

Výlet pěšky

malý příhraniční okruh

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Hrádek nad Nisou, Hartau (Hartava), Popova skála, Dolni Sedlo jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Popova skála je mohutné pískovcové skalisko s nadmořskou výškou 565 m, které umožňuje výhled do všech tří států. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Hrádek nad Nisou, Hartau (Hartava), Popova skála, Dolni Sedlo na mapě

Důležité body:  začátek výletu   státní hranice 1   Zigeunerwinkel (Cikánský kout)   státní hranice 2   Kohoutí vrch   Sedlecký Špičák   Popova skála   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 347
Celková délka trasy výletu pěšky: 13km

Fotografie z výletu Hrádek nad Nisou, Hartau (Hartava), Popova skála, Dolni Sedlo

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hrádek nad Nisou, Hartau (Hartava), Popova skála, Dolni Sedlo (1/2) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hrádek nad Nisou, Hartau (Hartava), Popova skála, Dolni Sedlo (2/2)

GPS track výletu Hrádek nad Nisou, Hartau (Hartava), Popova skála, Dolni Sedlo

GPX KML JSON

Navazující výlety pěšky

Navazující výlety jsou jiné trasy pěšky, kde jsem také prošel některými místy tohoto výletu.

Hartau (Hartava): Zittau (Žitava), Hartau (Hartava), Eichgraben, Olbersdorf - rekreační okruh na úpatí Zittauer Gebirge (Žitavského pohoří) v Německu (Sasko)

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 44.200.27.215 (ec2-44-200-27-215.compute-1.amazonaws.com)