Hulice

Výlet pěšky

po stopách dvou zatopených nedostavěných dálničních mostů u obce Borovsko

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Hulice jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Malý nedostavěný zatopený dálniční most přes Sedmpanský potok u Hulic i velký nedostavěný zatopený dálniční most přes Sedlický potok u Borovska byly budovány v třicátých a padesátých letech 20.století. Když byla dálnice D1 později v 70.letech dostavována, vzhledem k současnému vybudování vodní nádrže Švihov (Želivka) a zatopení obou mostů se její trasa od původního projektu odklonila. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Hulice na mapě

Důležité body:  začátek výletu   výhled na malý dálniční most   malý dálniční most   velký dálniční most   současná odkloněná dálnice D1   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 220
Celková délka trasy výletu pěšky: 4.8km

Fotografie z výletu Hulice

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hulice (1/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hulice (2/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hulice (3/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hulice (4/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hulice (5/6) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Hulice (6/6)

GPS track výletu Hulice

GPX KML JSON

Tématicky podobně zaměřené výlety pěšky

Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov - po stopách úseku nedokončené Baťovy dálnice (silnice dálničního typu) spojující Zlín a Luhačovice
Ludkovice - po stopách úseku nedokončené Baťovy dálnice (rychlostní silnice) spojující Zlín a Luhačovice

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 3.233.242.67 (ec2-3-233-242-67.compute-1.amazonaws.com)