Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov

Výlet pěšky

po stopách úseku nedokončené Baťovy dálnice (silnice dálničního typu) spojující Zlín a Luhačovice

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Stavba Baťovy dálnice byla zahájena na konci 30.let 20.století, spolufinancována firmou Baťa a zastavena 2.světovou válkou. Trasa začíná v blátě v lese nad Gymnáziem Zlín - Lesní Čtvrť, postupně se stáčí na jih, jihozápad a pokračuje jako zpevněná (a sjízdná i na kole). Po celém úseku stoupání a zpět klesání. Na konci výhled na kotlinu města Zlína. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov na mapě

Důležité body:  začátek výletu   pokračování ulice Slovenská (Zlín)   začátek vysekaného koridoru   pokračování polní cesta   vyústění v ulici Švambovce (Zlín)   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 149
Celková délka trasy výletu pěšky: 4.6km

Fotografie z výletu Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov (1/3) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov (2/3) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov (3/3)

GPS track výletu Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov

GPX KML JSON

Tématicky podobně zaměřené výlety pěšky

Ludkovice - po stopách úseku nedokončené Baťovy dálnice (rychlostní silnice) spojující Zlín a Luhačovice
Hulice - po stopách dvou zatopených nedostavěných dálničních mostů u obce Borovsko

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 44.200.86.95 (ec2-44-200-86-95.compute-1.amazonaws.com)