Ludkovice

Výlet pěšky

po stopách úseku nedokončené Baťovy dálnice (rychlostní silnice) spojující Zlín a Luhačovice

Výchozí stránka turistické trasy - výlety pěšky

Pěší výlet Ludkovice jsem urazil pěšky a prošlou trasu zaznamenal GPS navigací. Stavba Baťovy dálnice byla zahájena na konci 30.let 20.století, spolufinancována firmou Baťa a zastavena 2.světovou válkou. Trasa obchází obě původní betonová mostní tělesa v obci Ludkovice. Úsek mezi mostními tělesy jsem prošel po základu budovaného náspu dálnice. Na turistické i letecké mapě je zřetelné pokračování oblouku od obce Ludkovice nahoru na severovýchod na hřeben a dále zatáčka na jihovýchod až na okraj Luhačovic. Nejprve je zaznamenaná turistická trasa zobrazena na mapovém podkladu, potom následuje celková délka pěšího výletu, odkaz pro stažení GPS tracku této trasy ve formátu GPX, KML a JSON a fotografie.

Výlet Ludkovice na mapě

Důležité body:  začátek výletu   Mostní těleso 2   Mostní těleso 1   konec výletu 

Podklad výletu pěšky:
Vrstvy výletu pěšky:      výchozí pozice mapy 

Celkový počet bodů s prošlou vzdáleností: 46
Celková délka trasy výletu pěšky: 1.2km

Fotografie z výletu Ludkovice

Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Ludkovice (1/4) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Ludkovice (2/4) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Ludkovice (3/4) Ing. Petr Faltus - Pěší výlet Ludkovice (4/4)

GPS track výletu Ludkovice

GPX KML JSON

Tématicky podobně zaměřené výlety pěšky

Zlín - Lesní čtvrť, Kudlov - po stopách úseku nedokončené Baťovy dálnice (silnice dálničního typu) spojující Zlín a Luhačovice
Hulice - po stopách dvou zatopených nedostavěných dálničních mostů u obce Borovsko

Možnost podpory mé tvorby

Tato moje soukromá webová tvorba je k dispozici zcela zdarma. Pokud mě ale chcete finančně podpořit, přijmu to rád (momentálně jsem bez příjmů) a předem velice děkuji. Pro tento případ číslo mého příspěvkového účtu v rámci ČR je 375486596/2010, ze zahraničí ve formátu IBAN je CZ22 2010 0000 0003 7548 6596.
 

  

🤝 Vaše IP adresa je 44.200.27.215 (ec2-44-200-27-215.compute-1.amazonaws.com)